Evden çalışma için gerekli olan araçlar

Evden çalışma için gerekli olan araçlarTamam, açıkçası yukarıda açıklanan şeyler biraz karmaşık gelebilir ve eğer herşeyi kendiniz yapacaksanız bu durum gerçekleşebilir. Yukarıdaki işlemler için işlerinizi kolayca ve basitçe yapmanızı sağlayacak yazılımlara ihtiyacınız vardır. Aşağıdaki araçlar, otomatik yöneticileri kullanarak 1-3 saatlik iş yükü ile nasıl gelir elde edebileceğinizi göstermektedir. Aşağıdakiler: Kaynak

 

1) Bir bilgisayar veya dizüstü bilgisayar ile internet bağlantısı- Bunlar açık ve yeterince aşikar, değil mi?

 

2) Yüksek kalitede hizmete veya bunu sağlayacak ürünlere ihtiyacınız var.- Şunu gördüm ki, çok fazla insan yaşadıkları sorunlar için internetten çözüm aramaktadır. Çoğu da yukarıda belirttiğim üzere, internet üzerinden evden gelir elde etme konusunda ve diğer yarım için daha fazla vakit ayırarak sevdiğim şeyleri yapma konularında araştırmada bulunmaktadırlar.

 

Bu sebeplerden dolayı kendimi bir çözüm bulmak için çabalarken buldum, binlerce ve binlerce insanı kendi sorunlarına çözüm ararken gördüm. Bu söylenenlerle birlikte, bu kalabalık pazarda sorunlarınızı çözebilecek kaliteli ürünlere ihtiyacınız var.  

 

Örneğin, Google’da “3 haftada 5 kilo nasıl kaybedilir” diye arama yapan birisini düşünelim. Eğer bu bireye bu hizmeti sağlayabilecek bir ürününüz varsa, bu ürünü internetten gördüğünde müşterinin alabileceğini düşünmüyor musunuz? Tabiî ki de evet!

 

3) Bir sisteme ihtiyacınız var! İşte bu! Ürüne sahip olur olmaz, sizin adınıza ürünün satışını ve tanıtımını yapacak bir sisteme ihtiyacınız var. Bu sistem 3 ana bölümden oluşmaktadır.

 

Bir arama sayfası veya ilgi çekme sayfası diye de bilinen sayfalar- yukarıda bahsettiğim üzere liderler yaratmak işimizin bir parçası. Bir arama sayfası bu işe yarayabilir. Bu müşteriye, e-posta bilgisi karşılığında ürün fiyatlarınıza ulaşım sağlayabilmesine yönelik teklif yapabilirsiniz.

 

Ziyaretçi e-posta bilgisini girer girmez, sizin lideriniz olacaktır. Şimdi size e-postasını verdiğine göre, satın alma yapılmadıysa bu tekliflerle onu tekrar karşılaştırabilir, daha detaylı incelemesi için tekrar göz atabilecektir.Evden çalışma için gerekli olan araçlar

 

Otomatik cevap verici-  Bir kişi e-postasını arama sayfasına giriş yaptıktan sonra, bu bilgiyi saklayacak ve onu yönetecek bir yazılıma ihtiyacınız vardır. Burası otomatik cevap vericinin görevi devraldığı yerdir.

 

Sadece birçok insana tek seferde e-posta gönderme imkanına sahip olmayıp, aynı zamanda da kayıt olarak lideriniz olan insanlara da anlık e-posta gönderme imkanına sahip olabilirsiniz.

 

Sizin adınıza otomatik cevap vericiyi kullanarak bireysel asistanınız vasıtasıyla e-posta gönderebilirsiniz. Bu otomasyonun olmazsa olmazıdır ve liste oluşturabilmek için gereklidir. Ürünlerinizle, hizmetlerinizle veya fırsatlarınızla ilgilenen insanların daha fazla olması demek, daha fazla kazanmanız demektir.

 

Bir satış videosu- Arama sayfasına lideriniz kayıt yaptırdığında otomatik olarak ona gönderilecek videodur. Bu video teklifler hakkında daha detaylı bilgileri açıklayacaktır. Daha sonra ise de lideriniz, ürün veya hizmetlerinizi satın almak için bir fırsata sahip olacaktır.

 

Satın alma kısmı- Bir kişi satış videosunu izleyip, tekliflerin hangisinin ona uygun olduğuna karar verip seçer. Daha sonra da bu kişi satın alma düğmesine basarak, satın alma sayfasına yönlendirilebilir.

 

4) Sisteminize kitleleri yönlendirmeyi öğrenin(internetteki site ziyaretçileri)- Kitleleri yönlendirmek, motorun çalışmasını sağlayan benzin gibidir. Basitçe şöyle, eğer sisteminize insanları çekemiyorsanız para kazanmıyorsunuz demektir. Eğer bu konuda yeniyseniz, uygun bir eğitime ihtiyacınız olacaktır. Bu işleri kaptığınızda, ne kadar basit konular olduğunu göreceksiniz.